25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 15:00   o 24d 20h 46m 5s
25.03.2017 15:00   o 24d 20h 46m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 11:00   o 25d 16h 46m 5s
26.03.2017 12:30   o 25d 18h 16m 5s
26.03.2017 12:30   o 25d 18h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
26.03.2017 10:30   o 25d 16h 16m 5s
25.03.2017 15:00   o 24d 20h 46m 5s
25.03.2017 15:00   o 24d 20h 46m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
25.03.2017 12:30   o 24d 18h 16m 5s
26.03.2017 12:30   o 25d 18h 16m 5s
26.03.2017 12:30   o 25d 18h 16m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
25.03.2017 11:00   o 24d 16h 46m 5s
26.03.2017 11:00   o 25d 16h 46m 5s
28.02.2017
Ženy odcestovali do Chorvátska na turnaj Istria Cup 2017
28.02.2017
Nominácia U19 na zápas v Rakúsku
28.02.2017
Fortuna liga od budúcej sezóny s atraktívnejším hracím modelom
27.02.2017
U16: Aj druhý zápas v Luxembursku víťazný
27.02.2017
Futbalový kalendár na týždeň 27.2. - 5.3.2017
Región
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
Disciplinárna komisia
Komisia rozhodcov
DK-KR-2016/2017-0005Kraľovany - Vasiľov
DK-KR-2016/2017-0004zmena rozhodcu
DK-KR-2016/2017-0003Leštiny - Istebné
DK-KR-2016/2017-0002Žaškov - Novoť
Matričná komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Odvolacia komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Súťaže
6.Liga Dospelí (I.Trieda) (Muži)
6.Liga Dospelí (I.Trieda), 13. kolo
7.Liga Dospelí (II.Trieda) (Muži)
7.Liga Dospelí (II.Trieda), 11. kolo
15.10.2016 14:00    Ukončený
15.10.2016 14:00    Ukončený
16.10.2016 14:00    Ukončený
16.10.2016 14:00    Ukončený
16.10.2016 14:00    Ukončený
16.10.2016 14:00    Ukončený
5.Liga U19(Dorast) (Muži)
5.Liga U19(Dorast), 13. kolo
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    
0
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 13:00    Ukončený
29.10.2016 14:00    Ukončený
30.10.2016 11:30    
0
4.Liga U15(I.trieda SŽ) (Muži)
4.Liga U15(I.trieda SŽ), 11. kolo
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:30    Ukončený
5.Liga U15(II.Trieda SŽ) (Muži)
5.Liga U15(II.Trieda SŽ), 7. kolo
08.10.2016 10:00    Ukončený
09.10.2016 10:00    Ukončený
09.10.2016 12:30    Ukončený
09.10.2016 12:30    Ukončený
U13 (MŽ- Malý Futbal) (Muži)
Skupina D, 9. kolo
U13 (MŽ- Malý Futbal) (Muži)
Skupina C, 9. kolo
U13 (MŽ- Malý Futbal) (Muži)
Skupina B, 9. kolo
17.09.2016 11:30    Ukončený
17.09.2016 16:30    
0
U13 (MŽ- Malý Futbal) (Muži)
Skupina A, 12. kolo
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina H, 6. kolo
17.09.2016 12:00    
0
30.09.2016 16:30    Ukončený
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina G, 9. kolo
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina F, 12. kolo
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina E, 9. kolo
23.09.2016 16:30    
0
23.09.2016 16:30    Ukončený
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina D, 9. kolo
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina C, 9. kolo
08.10.2016 11:30    
0
22.10.2016 11:30    Ukončený
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina B, 9. kolo
08.10.2016 11:30    
0
22.10.2016 11:30    Ukončený
U11 (Prípravka- Malý Futbal) (Muži)
Skupina A, 9. kolo